• Uncategorized

XIV. ÁMV eredmények

Szólóének

 

1.-2. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Koncz Antónió Petőfi Sándor Á.I. – óbecse Tufegdžić Mónika
Rózsa Heléna Kis Ferenc Á.I. -Tóthfalu Rózsa Csekity Antoanetta
Kovács Viktória Kis Ferenc Á.I. -Oromhegyes Tukács Piroska

3.-4. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Fogarasi Anna Miroslav Antić Á.I. -Palics Mandić Jadranka
Tallós Hédi Petőfi Sándor Á.I. – óbecse Molnár Sóti Irén
Lévai Balázs Cseh Károly Á.I. -Ada Benkő Annabella


5.-6. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Fenyvesi Zénó Petőfi Sándor Á.I. – óbecse Kollár Boglárka
Balla Anita Petőfi Brigád Á.I. -Kúla Kovács Zoltán
Ivánovics Viktor Dositej Obradović Á.I. -Újvidék Kiss Zsuzsanna, Fábri-Ivanovics Tünde, Fábri Géza


7.-8. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Borbély Jácint Hunyadi János Á.I. – Csantavér Bakos Árpád
Audić Leila Majsai Úti Á.I. – Szabdka Radetić Ádám
Ozsvár Lilien Jovan Mikić Á.I. -Szabadka Mrđanov Anita

Versmondás

1.-2. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Kovács Leóna Petőfi Sándor Á.I. -Óbecse Turzai Valéria
Erdei Anna Dorka Ady Endre K.Á.I. -Kishegyes Molnár Krekity Olga
Alács Varró Emese Moša Pijade Á.I. -Pacsér Alács Varró Zsuzsanna


3.-4. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Ajtai Balázs Jovan Jovanović Zmaj Á.I. – Szabadka Saláta Ugrai Krisztina
Tóháti Regina Október 10. Á.I. -Szabadka Lunc Angéla
Lukács Melissza Kókai Imre Á.I. -Temerin Varga Ádám Rozália


5.-6. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Sziveri Éva Kókai Imre Á.I. -Temerin Gergely Gizella
Cucity Ivan Nikola Đurković Á.I. -Bácsfeketehegy Pál Ilona
Szőke Rebeka Ady Endre K.Á.I. – Kishegyes Molnár Krekity Olga


7.-8. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Kőműves Csaba Ady Endre K.Á.I. – Kishegyes Molnár Krekity Olga
Bagi Natália Petőfi Sándor Á.I. – Óbecse Benák Erzsébet
Pacal Andrea József Attila Á.I. – Bácskertes Bauer Laura


Szépbeszéd

7.-8. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Bálint Beáta Ivan Goran Kovačić Á.I. – Szabadka Kántor Erika
Domonkos Dominika Majsai Úti Á.I. – Szabadka Nagy Éva
Kolliger Maxwell Cseh Károly Á.I. -Ada Dobrotka Mária

 

Versmondás a magyart, mint környezetnyelvet tanulók részére

1.-2. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Berček Marčelo Petőfi Sándor Á.I. -Óbecse Csernyák Szilvia
Krčelić Mirela Jovan Jovanović Zmaj Á.I. – Szabadka Vojnák Csorba Adrianna
Subakov Vasja Zdravko Gložanski Á.I. – Óbecse Bajić Alisa

 

3.-4. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Mrđanov Aleksandra Petőfi Sándor Á.I. -Óbecse Csernyák Szilvia
Bal Maravić Mila Jovan Jovanović Zmaj Á.I. – Szabadka Vojnák Csorba Adrianna
Bico Viktor Majsai Úti Á.I. – Szabadka Bíró Orsolya

 

5.-6. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Fabri Maja Majsai Úti Á.I. – Szabadka Bíró Orsolya
Emilia Brešćanski Széchenyi István Á.I. – Szabadka Hallai Hajnalka
Pepac Sara Zdravko Gložanski Á.I. – Óbecse Babić Hajnalka

 

7.-8. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Mila Prćić Széchenyi István Á.I. – Szabadka Hallai Hajnalka
Marija Marčetić Széchenyi István Á.I. – Szabadka Hallai Hajnalka
Frank Nikoleta Majsai Úti Á.I. – Szabadka Bíró Orsolya


Általános műveltség

7. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Bozsó Szintia Miroslav Antić Á.I. -Palics Kuktin Erzsébet
Pintér Attila Majsai Úti Á.I. – Szabadka Vuleković Beáta
Paróczi Orsolya Ady Endre K.Á.I. – Kishegyes Molnár Márta


Fogalmazás

3.-4. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Márton Máté Jovan Jovanović Zmaj Á.I. – Szabadka Saláta Ugrai Krisztina
Kolecsevity Lora Széchenyi István Á.I. – Szabadka Krivek Emma
Sziveri Móra Ágota Majsai Úti Á.I. – Szabadka Bognár Beáta


5.-6. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Tóth Noémi Jovan Mikić Á.I. -Szabadka Horváth Rice Valéria
Süli Ákos Széchenyi István Á.I. – Szabadka Király Noémi
Purger Doroti Kis Ferenc Á.I. -Oromhegyes Majlát Hermina


7.-8. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Benkó Ferenc Ady Endre K.Á.I. – Kishegyes Molnár Márta
Nyilas Sára Kis Ferenc Á.I. – Oromhegyes Majlát Hermina
Kiss Mária József Attila Á.I. – Bácskertes Bauer Laura

 

Versírás

7.-8. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Varga Klaudia Samu Mihály Á.I. – Óbecse Hegedűs Anikó
Guzsvány Martina József Attila Á.I. – Bácskertes Bauer Laura
Kőrösi Kitti Cseh Károly Á.I. – Ada Dobrotka Mária

 

Képzőművészet

1.-2. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Bošnyak Martin Október 10. Á.I. – Horgos Sárkány József
Rizsányi Melánia Ivan Goran Kovačić Á.I. – Szabadka Kenyeres Dávid Tünde
Molnár Petra Október 10. Á.I. – Szabadka Hajbel Katalin

 

3.-4. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Lázár Lea Miloje Čiplić Á.I. – Törökbecse Varga Szilvia
Süge Réka Miroslav Antić Á.I. – Palics Sztarek Eleonóra
Francia Anna Kis Ferenc Á.I. – Szilágyi Barac Lidija
Bilicki Szilárd Stevan Sremac Á.I. – Zenta Csonti Melinda

 

 

5.-6. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Horváth Veronika Október 10. Á.I. – Horgos Sárkány Dóra
Sinkovics Eleonóra Hunyadi János Á.I. – Csantavér Monika Rudić Vranić
Végső vivien Nikola Đurković Á.I. -Bácsfeketehegy Móric Lajos

 

7.-8. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Jenei Anita Petőfi Sándor Á.I. – Hajdújárás Sagmeister Laura
Berényi Dorina Hunyadi János Á.I. – Csantavér Monika Rudić Vranić
Mák Leóna Kizúr István Á.I. – Szabadka Kozma Laura
Mogyorósi Vivien Nikola Tesla Á.I. – Topolya Móric Lajos
Zsiga Anett Jovan Jovanović Zmaj Á.I. – Szabadka Szalma Viktória

 

Prózamondás

3.-4. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Kéri Sándor Botond Jovan Jovanović Zmaj Á.I. – Szabadka Saláta Ugrai Krisztina
Herbatyényi Zalán Petőfi Sándor Á.I. – Óbecse Palotás Alekszandra
Vanka Réka Ady Endre K.Á.I. – Kishegyes Molnár Krekity Olga


5.-6. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Szemendri Tamás Petőfi Sándor Á.I. – Óbecse Benák Erzsébet
Répási Nikoletta Samu Mihály Á.I. – Óbecse Józsa Zsuzsanna
Szalai Klaudia Petőfi Sándor Á.I. – Hajdújárás Schell Klára

7.-8. osztály

DIÁK NEVE
ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Kisutcai Szilárd Petőfi Sándor Á.I. – Óbecse Kuszli Angéla
Balley Ingrid Petőfi Sándor Á.I. – Hajdújárás Schell Klára
Paulyuk Jenifer Ady Endre K.Á.I. – Kishegyes Molnár Krekity Olga

 

Színjátszók

Alsósok

ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
CÍM
TANULÓK

Október 10. Á.I. – Horgos/Kispiac

Tilinkó Judit

A kőleves (magyar népmese)

Baka Zsófi, Dobó Nikoletta, Fábiján Zsuzsanna, Farkas Anett, Fodor Jázmin, Huszár Mónika, Jakus György, Kórász Norbert, Kovács Edina, Mészáros Dávid, Nagy Evelin, Nagy Sarolta, Pálinkás Noel, Somogyi Ákos, Sörös Debóra, Szekeres Ádám
Kis Ferenc Á.I., Oromhegyes Fejős Vajda Beáta, Bálint Klára

eSeMeSék telefonos dolgai

Bálint Anna, Bene Dávid, Erdélyi Kamilla, Rekecki Dávid, Sarnyai Kitti, Szabó Evelin, Toldi Amina, Bata Blanka, Bicskei Viola, Erdélyi Szonya
Cseh Károly Á.I. – Ada Göblös Csernai Edit Janikovszky Éva művei alapján szerkesztette Göblös Csernai Edit: Ha én egyszer felnőtt leszek… Berta Balázs, Csúri Lilla, Fodor Boglárka, Gálik Ádám, Hegedűs Benjámin, Kiss Kinga, Kolonity Kristóf, Lőrinc Marina, Pámer Fábián, Teleki Krisztián, Török András, Varga Anita

Legjobb lány színész: Bicskei Viola Kis Ferenc Á.I. Oromhegyes
Legjobb fiú színész: Sarnyai Valentin Szervó Mihály Á.I. muzslya

Felsősök

ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
CÍM
TANULÓK
Hunyadi János Á.I. – Csantavér Rekić Muci Natália

Peter Pan

(idegen nyelvű előadás)

Kecsenovics Petrik, Bazsó Nikoletta, Csepella Amina, Hajdú Sándor, Juhász Patrik, Radócki Kristóf, Szabó Boglárka, Veréb Nikoletta, Zabos Zsombor, Farkas Lara, Kovács Alexa, Kozma Szabolcs, Pesti Emese, Pósa Vivien, Veréb Vivien, Csepella Máté, Hajdú László, Kovács Áron
Október 10. Á.I. – Horgos/Kispiac Kávai Bózsó Ildikó Janikovszky Éva szövegei alapján Kávai Bózsó Ildikó: Ezerszín, avagy Milyenek vagyunk, voltunk, leszünk? Apró Barbara, Bányai József, Barát Attila, Barta Erik, Fábiján Katalin, Gyalus Nikoletta, Jakus Igor, Klebecskó Beatrix, Kovács Réka, Kurfis Gergő, Ladányi Csongor, Nagy Dávid, Oroszi Ádám, Pernyész Bettina, Szabó Ninetta, Szebenyi Bálint, Szebenyi Zsolt, Szél Tamás, Szenci Rita, Varbai Ibolya, Vecsernyés Tamás
Szervó Mihály Á.I. – Padé Ferencz Nacsa Xénia Boldis Julianna: Lélekvesztő Berki Martin, Csömör Nikolett, Hornyák Yvett, Győrfi Dániel, Fodor Mónika, Kovács Martina, Molnár Krisztián, Pásztor Edina, Gera Kornélia

Legjobb színésznő: Sárkány Enikő, Október 10. Á.I. Horgos
Legjobb színész: Tomić Teodor, Nikola Tesla Á.I. Topolya

Magyart környezetnyelvként tanulók részére

ISKOLA
FELKÉSZÍTŐ TANÁR
CÍM
TANULÓK
Jovan Jovanović Zmaj Á.I. – Szabadka Vojnák Csorba Adrianna Pataki Edit: Mese a négy testvérről Grubanov Dorotea, Seleš Anita, Marušin Lucija, Hajdú Valentina, Čučković Katarina
Hunyadi János Á.I. – Csantavér Virág Ildikó Bendegúz iskolába megy Savai Rebeka, Sanela Šipos, Dunja Horvat, Viktorija Bakoš, Tihomir Vekonj, Vidak Andrić, Milica Đuran, Tijana Žužić, Dijana Biro, Nemanja Mitrić, Tamara Feldi, Eldona Čolaku, Milena Žužić, Aleksandra Bolvari

 

A legtöbb helyezéssel az ÁMV vándordíját az
óbecsei Petőfi Sándor Általános Iskola
nyerte el.

 

KÉPEK a vetélkedőről